افزونه یوست سئو وردپرس (راهنمای صفر تا صد)

 افزونه یوست سئو وردپرس (راهنمای صفر تا صد)

برای بسیاری از دارندگان وب سایت ها، سئو بیش از حد پیچیده به نظر می رسد. اما اینطور نیست.
در حالی که استخدام متخصص سئو برای بهینه سازی وب سایتتان، می تواند تاثیر زیادی در بهبود رتبه وب سایت شما در موتور های جستجو داشته باشد. اما خودتان هم می توانید با استفاده از یک سیستم مدیریت محتوا و ابزار های قدرتمند سئو، این کار را انجام دهید.

چه به عنوان کسی که یک وبلاگ شخصی را مدیریت می کند، چه به عنوان کارشناس سئو ، افزونه یواست سئو ابزاری قدرتمند است که به شما کمک می کند وب سایتتان را تا حد امکان برای موتور جستجو بهینه کنید.

یواست سئو بهترین افزونه سئو وردپرس است و مهم تر از همه اینکه این افزونه رایگان است. البته نسخه پریمیموم این افزونه نیز وجود دارد که ما آن را نیز به صورت رایگان برای شما در ادامه قرار داده ایم اما به طور کلی نسخه رایگان امکانات اصلی افزونه را دارا می باشد.

فهرست مطالب

وردپرس
سئو چیست؟
افزونه یوست سئو

افزونه یوست سئو پریمیوم

تنظیمات افزونه یوست سئو
بهینه سازی وب سایت با افزونه یوست سئو
دیگر افزونه های یوست سئو
سوالات متداول

 

وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای منبع باز است که این ویژگی باعث می شود این سیستم تا حدی زیادی قابل تنظیم باشد. زیرا روز به روز کاربران زیادی از سراسر دنیا، افزونه های جدیدتری برای وردپرس تولید و به باقی افزونه های وردپرس اضافه می کنند.
این افزونه ها به شما امکان می دهند سایت وردپرسی خود را به روش های مختلفی از تنظیم کنید از جمله :

 • افزودن دکمه های اشتراک گذاری
 • دریافت آمار به اشتراک گذاری
 • بررسی نظرات هرزنامه
 • ایجاد گالری تصاویر و نمایش اسلاید
 • بهینه سازی برای موتورهای جستجو
 • و موارد بسیار دیگر

می توانید در داشبورد وردپرس، از طریق مسیر زیر محبوب ترین افزونه ها را پیدا کنید:

داشبورد> افزونه ها> افزودن> محبوب

در تصویر زیر چند مورد از محبوب ترین افزونه های وردپرس را می بینید:

چند مورد از محبوب ترین افزونه های وردپرس

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وردپرس می توانید پیش از مطالعه این مقاله، مقاله وردپرس ( راهنمای صفر تا صد) را مطالعه کنید.

سئو چیست؟

سئو مخفف search Engine Optimization یا بهینه سازی برای موتور های جستجو است و باعث افزایش همزمان کیفیت و کمیت وب سایت ها می شود.

همچنین باعث بالا رفتن حجم ترافیک وب سایت شما به صورت رایگان یا ارگانیک می شود. برخلاف تصور عموم، سئو در اصل برای کاربران بهینه سازی شده است ، نه برای موتور های جستجو.

Google یا هر موتور جستجوی دیگر خزنده هایی دارد که در وب سایت ها می خزند و اطلاعات مربوط به تمام مطالبی را که می توانند در اینترنت پیدا کنند جمع می کند.

خزنده ها تمام اطلاعات جمع آوری شده را به موتور جستجو باز می گردانند تا یک فهرست ایجاد کند.

سپس این شاخص از طریق تعدادی الگوریتم سعی می کند تمام داده ها را با درخواست های کاربران مطابقت دهد.

افزونه Yoast SEO به شما در رعایت قوانین الگوریتم های موتور های جستجو و دستیابی به بالاترین استانداردهای فنی سئو و خوانایی کمک می کند.

در مقاله سئو وردپرس به طور کامل بهینه سازی وب سایت های وردپرسی را توضیح داده ایم.

در این مقاله به طور ویژه به بررسی افزونه یوست سئو م پردازیم؛ تا ببینیم این افزونه چگونه به شما در ایجاد بهترین وب سایت ممکن کمک می کند.

افزونه یوست سئو

نصب افزونه یوست سئو

اگر افزونه یوست را روی وب سایت خود نصب نکرده اید، برای نصب و فعال سازی نسخه رایگان آن وارد مسیر زیر شوید:

داشبورد> افزونه ها> افزودن

سپس در قسمت جستجوی افزونه ها، کلمه یوست سئو را جستجو کرده و نسخه رایگان افزونه را نصب و فعال سازی کنید.

مراحل نصب افزونه یوست سئو را در ویدئو زیر می بینید:

 

افزونه یوست سئو پریمیوم

دانلود رایگان افزونه یوست سئو پریمیوم

پس از نصب و فعال سازی نسخه رایگان، می توانید با کلیک بر روی لینک زیر نسخه پریمیوم افزونه یوست را دریافت و نصب و نصب و فعال سازی کنید.

دانلود رایگان افزونه یوست سئو پریمیوم

نصب افزونه یوست سئو پریمیوم

پس از دانلود فایل برای نصب افزونه یوست پریمیوم وارد مسیر زیر شوید:

داشبورد> افزونه ها> افزودن

سپس از بالای صفحه بارگذاری افزونه را انتخاب کرده و فایل زیپ افزونه یوست سئو پریمیوم را بارگذاری کرده و روی دکمه نصب کلیک کنید. پس از طی شدن مراحل نصب افرونه را فعال کنید.

مراحل نصب افزونه یوست پریمیوم را در ویدیو زیر می بیند:

تنظیمات افزونه یوست سئو

عمومی

تنظیمات عمومی افزونه یوست سئو

 • برگه پیشخوان

مشکلات و اطلاعیه های مهم سئو از طریق این بخش به شما اطلاع داده می شود.

 • برگه امکانات

افزونه یوست سئو از امکانات بسیاری برخوردار است. این قسمت به شما امکان می دهد به راحتی این امکانات را روشن و خاموش کنید. به طور پیش فرض ، تمام گزینه های این صفحه روشن هستند.

باهم نگاهی این گزینه ها بیاندازیم:

آنلایز سئو : نمره تجزیه و تحلیل سئو محتوا را نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل خوانایی : نمره خوانایی محتوا را نشان می دهد.

محتوای شاخص : این ویژگی به شما امکان می دهد محتوای شاخص را علامت گذاری و فیلتر کنید.

شمارنده پیوند متن: این ویژگی تعداد پیوندهای داخلی که در متن محتوا به دیگر قسمت های وب سایت داده شده و برعکس پیوندهایی که از دیگر قسمت های وب سایت به محتوا داده شده است را نشان می دهد.

نقشه های XML سایت : نقشه های XML را برای وب سایت شما ایجاد می کند.

ادغام Ryte : به طور هفتگی سایت شما را بررسی می کند و اگر سایت شما deindex شده باشد، به یوست سئو اطلاع می دهد.

نوار منوی مدیریت : منوی افزونه یوست سئو را در نوار ابزار مدیریت وردپرس نشان می دهد.

Security no advanced settings for authors : برای بهبود امنیت، تنظیمات پیشرفته سئو را از نویسندگان مخفی می کند.

 • برگه ابزار های وب مستر

اگر قصد استفاده از ابزارهایی مانند کنسول جستجوی گوگل ، Alexa ، Bing Webmaster Tools یا Yandex Webmaster Tools را دارید، به کمک این قسمت می توانید سایت خود را در این ابزارها تأیید کنید.

فرایند اساسی برای انجام این کار صرفاً بدون توجه به این که از کدام یک از این ابزارها استفاده می کنید، مشابه است.

اما ما برای توضیح این بخش از کنسول جستجوی Google به عنوان نمونه استفاده می کنیم:

 1. کنسول جستجوی گوگل را باز کرده و روی دکمه شروع کلیک کنید.
 2. در قسمت URL Prefix آدرس وب سایت خود را وارد کنید.
 3. از میان گزینه های مختلفی که برای تایید وب سایتتان به شما پیشنهاد میدهد، گزینه HTML Tag را انتخاب کرده و کدی که به شما می دهد را به جای قرار دادن در بخش <Head> وب سایت خود، در نواری که در برگه ابزارهای وب مستر برای کد تاییدیه گوگل قرار داده شده است، وارد کنید.
 4. سپس دکمه ذخیره تغییرات را بزنید و به داشبورد کنسول جستجوی Google خود برگردید و دکمه VERIFY را بزنید.

به همین سادگی، وب سایت شما در کنسول جستجوی گوگل می شود.

در ویدئو زیر مراحل دریافت کد تایید سرچ کنسول گوگل را میبینید:

ظاهر جستجو

تنظیمات ظاهر جستجو افزونه یوست سئو

این قسمت که بخش مهمی برای سئو وب سایت است، به شما امکان می دهد که نحوه نمایش وب سایتتان در نتایج موتورهای جستجو را تعیین کنید.

 • برگه عمومی

در بخش جداکننده عنوان انتخاب می کنید که بخش های عنوان وب سایت شما با چه علامتی از هم جدا شوند. برای مثال میتوانیم تعیین کنیم، عنوان مقالات وب سایت به چه شکل دیده شود:

 • لیندوسرور | صفر تا صد افزونه یوست سئو
 • لیندوسرور – صفر تا صد افزونه یوست سئو

آنچه در زیر صفحه خانگی و صفحه اول می بینید به نحوه تنظیم سایت شما بستگی دارد. در این حالت ، سایتی که ما با آن کار می کنیم قرار است از یک صفحه برای یک صفحه اصلی و یک صفحه متفاوت برای وبلاگ استفاده کند.

اگر وب سایت شما به این ترتیب تنظیم شده است و می خواهید عنوان ها و توضیحات متا را برای هر یک از این صفحات تغییر دهید، روی لینک های ویرایش صفحه اصلی یا ویرایش برگه وبلاگ کلیک کنید تا تغییرات لازم را انجام دهید.

اگر با سایتی کار می کنید که صفحه اصلی فقط آخرین ارسال ها را نشان می دهد، تنظیمات ویرایش صفحه اصلی در همین بخش برای شما نمایش داده می شود تا بتوانید عنوان و توضیحات متای آن را تغییر دهید.

 • برگه انواع محتوا

بخش بعدی پست های وبلاگ است. در این بخش می توانید الگوهای اصلی عناوین و توضیحات متا را برای به طور کلی برای صفحات وب سایت خود تنظیم کنید.

اگر صفحاتی دارید که میخواهید از ورود موتورهای جستجو به آنها جلوگیری کنید، مثل صفحات حاوی محتوا تکراری (بایگانی) ، گزینه نمایش Blog Posts در نتایج جستجو؟ را غیرفعال کنید.

در مورد گزینه Date in Snippet Preview ، این که آیا شما باید این گزینه را فعال کنید یا نه، به نوع محتوا وب سایت شما بستگی دارد. اگر مرتباً صفحات وبلاگ خود را به روزرسانی های می کنید یا در مورد رویداد ها و اخبار لحظه ای معتبر محتوا تولید می کنید، بهتر است آن را فعال کنید.

اما اگر در وبلاگ خود محتوای همیشه سبز دارید که یک بار تولید می شود و تا مدت ها معتبر و قابل استفاده است، ممکن است ترجیح دهید این گزینه را غیرفعال نگه دارید تا کاربران در صفحه نتایج موتور های جستجو، تاریخ آخرین بروزرسانی محتوای وب سایت شما را نبینند.
همچنین در این قسمت گزینه ای برای مخفی کردن Meta Box Yoast SEO وجود دارد. اگر با سایتی سر و کار دارید که دارای چندین مشارکت کننده است ، ممکن است بخواهید از این گزینه استفاده کنید تا همکاران شما نتوانند آنها را تغییر دهند. اگر این گزینه را فعال کنید و بعداً نظرتان عوض شود، مشکلی پیش نمی آید.هر وقت که بخواهید می توانید برگردید و آن را تغییر دهید.

پست های وبلاگ می توانند از یک قالب خاص استفاده کنند، در حالی که صفحات دیگر سایت شما از قالب دیگری استفاده می کنند.

اگر به طور خاص عنوان و یا توضیحات متا بهینه سازی شده برای SEO را برای هر یک از صفحات خود ننویسید، عناوین و توضیحات متا شما از الگوی اولیه ای که در اینجا ایجاد می کنید پیروی می کنند.

با استفاده از لیست متغیرهای اسنیپت افزونه یوست ، می توانید این موارد را پر کنید و اطلاعاتی که مشخص می کنید به طور خودکار در عناوین و توضیحات متا درج می شوند.

اگر کادر توضیحات متا را خالی بگذارید، موتورهای جستجو گزیده ای از مطالب صفحه را به عنوان توضیحات متا قرار می دهند.

 • برگه طبقه بندی ها

اگر وب سایت شما چیزی شبیه به وبلاگ است که از چندین دسته بندی و برچسب مختلف برای سازماندهی پست استفاده می کند، می توانید از این بخش برای تنظیم عنوان و توضیحات متا برای صفحات دسته بندی و برچسب ها استفاده کنید.

بهتر است در این بخش گزینه نمایش Blog Categories در نتایج جستجو؟ و همینطور نمایش برچسب‌ها در نتایج جستجو؟ را غیرفعال کنید تا به دلیل وجود محتوای تکراری از سوی موتورهای جستجو جریمه نشوید.

 • برگه بایگانی ها

داشتن صفحات محتوای بایگانی شده بر اساس تاریخ و یا نویسنده در وبلاگ، پیدا کردن مطالب گذشته را برای خوانندگان ساده می کند.

اما ممکن است موتورهای جستجو ، صفحات بایگانی را محتوای تکراری در نظر بگیرند. برای جلوگیری از این امر بهتر است صفحات بایگانی را به طور کلی غیرفعال کنید.

همچنین می توانید عناوینی را برای نمایش در صفحات ویژه مانند 404 صفحه تنظیم کنید و آنها را در بخش صفحات ویژه وارد کنید. حتی می توانید از متغیرهای اسنیپت در این بخش استفاده کنید.

 • برگه مسیر راهنما

اگر مسیر راهنما (Breadcrumbs) را در سایت خود فعال کنید، بازدید کنندگان شما پیوندهایی را در بالای صفحه مشاهده می کنند که مسیری را که منجر به صفحه فعلی است نشان می دهد. برای مثال:

لیندوسرور > مجله آموزشی تکنولوژی > مقالات سئو > صفر تا صد افزونه یوست سئو

متاسفانه اضافه کردن مسیر راهنما ( Breadcrumbs ) ، به سادگی فعال کردن این گزینه نیست.

برای این کار نیاز به اضافه کردن کد و مشورت با توسعه دهنده وب سایت خود دارید.

 • برگه RRS

برگه بعدی RSS است. این احتمال وجود دارد که دیگران برخی از مطالب وب سایت شما را کلمه به کلمه در وب سایت خود منتشر کنند، بدون اینکه از شما اجازه بگیرند یا به وب سایت شما لینک بدهند.

ممکن است شما نتوانید مانع این کار شوید، اما می توانید با استفاده از این بخش به نوشته های خود محتوایی اضافه کنید که در فیدهای RSS نمایش داده شود، تا به وب سایت خود اعتبار دهید.

به این ترتیب ، اگر دیگران محتوا را مستقیماً از فید RSS سایت شما بردارند، پیوندهایی را به سایت شما ایجاد می شود.

اجتماعی

تنظیمات اجتماعی افزونه یوست سئو

تنها کاری که در این قسمت باید انجام دهید، وارد کردن آدرس اینترنتی هر یک از پروفایل های رسانه های اجتماعی خود است. فقط به یاد داشته باشید که برای بخش توییتر ، فقط باید نام کاربری خود را وارد کنید ، نه URL نمایه تان را.

پر کردن این بخش به موتورهای جستجو اطلاع می دهد که کدام یک از پروفایل های رسانه های اجتماعی با سایت شما در ارتباط هستند.

در برگه Facebook ، گزینه ای برای افزودن داده متای Open Graph متا به بخش <Head> سایت وجود دارد ، که استفاده از تصویر ، عنوان و توضیحات مناسب را هنگام به اشتراک گذاشتن محتوا در سایت شما آسان می کند.

همچنین می توانید یک تصویر پیش فرض برای نوشته یا صفحه ای را که در حال حاضر تصویری برای آن وجود ندارد ، آنها تعیین کنید تا فیسبوک از آن استفاده کند.

تنظیمات مشابه در برگه Twitter و Pinterest نیز وجود دارد.

در برگه توییتر ، می توانید داده های متا کارت توییتر را تنظیم کنید ، که در واقع معادل Open Graph فیسبوک ست.

اگر سایت شما دارای حساب Pinterest است ، ابتدا می بایست گزینه افزودن نمودار داده های Open Open را در زیر برگه Facebook بررسی کنید ، سپس کد تأیید ارائه شده توسط Pinterest را در برگه Pinterest وارد کنید.

ابزارها

تنظیمات ابزارها افزونه یوست سئو

حالا که این همه زمان صرف بررسی تنظیمات افزونه یوست سئو کردید ، شاید بخواهید تنظیمات را برون‌بری کنید تا یک بک آپ از آن داشته باشید.

یا اگر سایت های دیگری دارید که میخواهید افزونه یوست سئو را روی آن ها نصب کنید، می توانید این تنظیمات را برون‌بری کرده و آن را در سایت های دیگر درون ریزی کنید.

با استفاده از ابزار ویرایشگر فایل می توانید در پرونده robots.txt و پرونده htaccess. تغییرات ایجاد کنید.

امیدوارم نیازی به استفاده از ابزار ویرایشگر گروهی پیدا نکنید، اما در هر صورت بهتر است با آن آشنا شوید. اگر احساس کردید نیاز است چندین عنوان و یا توضیحات را یکجا تغییر دهید، می توانید از این ابزار کمک بگیرید تا لیستی از همه پست ها و صفحات خود را تهیه کنید تا بتوانید به سادگی از طریق همه تغییرات خود را بطور همزمان انجام دهید ، به جای اینکه به طور جداگانه به هر صفحه بروید و تغییرات را در آنجا اعمال کنید.

بهینه سازی وب سایت با افزونه یوست سئو

اکنون که افزونه یوست سئو را نصب و تنظیم کرده اید، از منوی سمت راست داشبورد همه نوشته ها یا همه برگه ها را انتخاب کنید تا لیست تمام نوشته ها یا برگه های وب سایت خود را ببینید.

در سمت چپ صفحه ستونی با عنوان نمره سئو را می بینید.

این ستون با استفاده از دایره های رنگی نشان می دهد که افزونه یوست سئو صفحه را چگونه رتبه بندی کرده است. افزونه یوست سئو از یک سیستم بسیار ساده برای رتبه بندی سئو صفحات استفاده می کند.

 • دایره خاکستری به این معنی است که شما هنوز اطلاعات نوشته یا برگه مورد نظر را در آنالیزگر افزونه یوست وارد نکرده اید.
 • دایره سبز به این است بهینه سازی صفحه به خوبی انجام شده است.
 • دایره قرمز به این معنی است که مشکلات قابل توجهی برای سئو صفحه موردنظر وجود دارد.
 • دایره نارنجی به معنای این است که سئو صفحه به بهبود نیاز دارد.

با یک نگاه کلی به تمام صفحات یا نوشته های سایت خود، می توانید رتبه سئو آنها را بررسی کرده و تشخیص دهید که کدام صفحات به بهبود نیاز دارند.

ویرایش پیش نمایش گوگل با افزونه یوست سئو

نحوه کار با افزونه یوست. توضیحات متا وعنوان

اگر روی ویرایش برگه یا نوشته کلیک کنید، در پایین صفحه باکس یوست سئو را می بینید.

می توانید در این قسمت توضیحات متا صفحه را بنویسید و مشخص کنید کدام کلمه کلیدی را هدف قرار می دهید.

هنگامی که کلمه‌کلیدی کانونی (متمرکز) خود را تنظیم می کنید ، این افزونه به محتوای صفحه ، URL ، توضیحات متا و عنوان صفحه نگاهی می اندازد و به شما اطلاع می دهد که کلمه کلیدی هدف شما چند بار بکار برده شده است.

از این طریق ، می دانید که از کلید واژه هدف خود به اندازه کافی استفاده کرده اید یا خیر.

هنگام تنظیم کلمه کلیدی کانونی خود، به یاد داشته باشید که کلمه کلیدی اصلی مورد نظر خود را هدف قرار دهید، زیرا در نسخه رایگان افزونه یوست تنها می توانید یک کلمه کلیدی را تنظیم کنید.

اسنیپت پیش نمایش گوگل یک ابزاری عالی است که به شما امکان می دهد ببینید عنوان و توضیحات متا در SERP یا همان صفحه نتیجه جستجو گوگل ، به چه شکل نمایش داده می شود، و آن ها را ویرایش کنید.

آنالایز سئو

آنالیز سئو با افزونه یوست سئو

هنگامی که کلمه کلیدی کانونی خود را تنظیم کردید، افزونه یوست سئو بر اساس عواملی مانند استفاده از کلید واژه کانونی شما ، به شما بازخورد می دهد ، تصاویر یا پیوندهای خارجی دارید یا خیر ، محتوای شما چقدر طولانی است ، قبلاً از یک کلمه کلیدی در صفحه دیگری استفاده کرده اید ، و موارد دیگر.

چند مورد که باید مراقب آن باشید:

بدیهی است که در حالت ایده آل شما می خواهید نقاط سبز را تا حد ممکن افزایش دهید و نقاط قرمز را تا حد امکان برطرف کنید، اما دوجود چند دایره نارنجی در آن، بر وب سایت شما تاثیر منفی بخصوصی ندارد.

به خاطر داشته باشید که اگرچه افزونه یوست توصیه های بسیار مفیدی به شما ارائه می دهد، لزوماً لازم نیست همه توصیه های آن را با دقت انجام دهید.

گاهی ممکن است افزونه یوست سئو بازخوردهایی به شما بدهد که به نظر غیر طبیعی یا غیر منطقی خواهد بود.

یادآوری این نکته بسیار مهم است که افزونه یوست سئو به مطالب شما نگاه بسیار عینی دارد و شما در نهایت محتوا را برای انسان ها می نویسید ، نه موتورهای جستجو.

به عنوان مثال، ممکن است افزونه یوست سئو به عنوان خطا به شما بگوید:

کلیدواژه شما مطابقت کامل را با عبارت موجود در عنوان دارد اما این عبارت در ابتدای عنوان نیست.

اگر راهی وجود دارد که این کار را به روشی طبیعی انجام دهید ، آن را انجام دهید. اما احساس می کنید که اینکار فقط باعث می شود عنوان شما عجیب به نظر برسد ، بهتر است این خطا را نادیده بگیرید.

انتشار

انتشار نوشته

هنگامی که همه کارهای خود را بهینه سازی صفحه را انجام دادید ، به جعبه ای نگاه کنید که می توانید یک پست را برنامه ریزی کنید ، تنظیمات حریم خصوصی را تغییر دهید یا دکمه انتشار را بزنید.

در اینجا دایره رنگی دیگری وجود دارد که به شما می گوید افزونه Yoast SEO این نوشته یا برگه را به طور کلی چگونه رتبه بندی کرده است.

دیگر افزونه های یوست سئو

عملکرد افزونه یوست سئو ، به عنوان یک افزونه رایگان سئو باورنکردنی است. اگر به دنبال امکانات بیشتر هستید،علاوه بر افزونه یوست پریمیوم می توانید افزونه های توسعه دهنده دیگر یوست را نیز بررسی کنید.

افزونه سئو ویدیو یوست

اگر سایت شما محتوای ویدئویی زیادی دارد ، افزونه Video SEO می تواند به شما در ارائه اطلاعات مورد نیاز موتورهای جستجو برای کمک به فهرست بندی محتوای ویدیوی شما کمک کند تا بتوانید به طور بالقوه در نتیجه SERP جایگاه خوبی داشته باشید.

نتایج ریچ اسنیپت به سختی بدست می آیند و استفاده از افزونه ویدئو یوست تضمین نمی کند که سایت شما به طور قطعی در ریچ اسنیپت قرار بگیرد ، اما اگر محتوای شما ازنظر Google شایسته باشد ، این افزونه می تواند به شما در این مورد کمک کند.

افزونه سئو اخبار یوست

آیا سایت شما روی محتوای خبری متمرکز است؟

در این صورت ، افزونه سئو اخبار به شما در بهینه سازی سایتتان به روشی کمک می کند تا به شما در قرار گرفتن در نتایج Google News کمک کند.

این افزونه شما را مستقیماً به Google News نمی فرستد ، اما به شما در بهینه سازی سایت خود به روشی کمک می کند تا بتوانید به آنجا بروید.

افزونه سئو محلی یوست

در آخر، اگر برای شما مهم است که در نتایج جستجوی منطقه جغرافیایی خاصی نشان داده شوید ، افزونه سئو محلی یوست برای شما منایب است.

ابن افزونه به شما کمک می کند تا اطلاعات مهمی در مورد شغل خود مانند آدرس ، شماره تلفن و ساعات کار را به موتورهای جستجو ارائه دهید، بنابراین موتور جستجو می تواند اطلاعات دقیق تری را به جستجوگرها ارائه دهد.

جمع بندی

افزونه یوست سئو به شما کمک می کند برخی نکات سئو را رعایت کنید.

اما اگر می خواهید در رقابت با دیگر وب سایت ها موفق شوید و رتبه خوبی از موتور های جستجو دریافت کنید، علاوه نصب این افزونه و رعایت توصیه های آن، باید بر روی تولید محتوای با کیفیت تمرکز کنید.

امیدوارم راهنمای صفر تا صد افزونه یوست سئو برای شما مفید بوده باشد.

حتما نظرات و سوالات خود را در قسمت نظرات، با ما به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

آیا وردپرس برای SEO مناسب است؟

پاسخ بله است! وردپرس که در درجه اول به عنوان یک پلتفرم وبلاگ نویسی شناخته می شود ، به بهینه بودن برای موتور های جستجو نیز معروف است. تصادفی نیست که سایت های وردپرسی معمولا رتبه خوبی در گوگل دریافت میکنند.

کارشناسان معتقدند ؛ وردپرس برای موتور های جستوجو بهینه سازی شده است.

در واقع این فقط یکی از دلایل متعددی است که بسیاری از افراد وردپرس را برای ایجاد وبلاگ یا وب سایت انتخاب می کنند. در مقاله ای جداگانه 10 دلیل اصلی برای ایجاد وب سایت با وردپرس را آورده ایم.

آیا من به افزونه یوست سئو نیاز دارم؟

بدون نیاز به مداخله کاربر ،افزونه Yoast SEO بسیاری از مسائل فنی سئو را حل می کند که هر سایتی برای داشتن رتبه بالا در نتایج گوگل به آنها احتیاج دارد. به همین دلیل این ویژگی های پنهان نیازی به تنظیمات ندارند.

چقدر طول می کشد تا کار با افزونه Yoast SEO نتیجه بدهد؟

بسیاری از شرکتهای سئو به شما خواهند می گویند که 4 تا 6 ماه طول می کشد تا شاهد نتایج باشید.

این به طور کلی دقیق است ، اما این نکته را در نظر داشته باشید که وقتی شروع می کنید نتایج را مشاهده می کنید ، و نتایج جستجوگرها با گذشت زمان رشد می کند.

هر نتیجه ای که در 6 ماه به دست بیاورید باید به میزان قابل توجهی کمتر از 12 ماه باشد.

بهترین افزونه های سئو وردپرس کدام اند؟

در مقاله 7 افزونه وردپرس برای سئو افزونه های مهم سئو وردپرس را معرفی کرده ایم.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *